Мобилно приложение:
.
Висша лига
Бърнли
2:1
Лестър
Ливърпул
2:0
Манчестър Юнайтед
Бундеслига
Херта Берлин
0:4
Байерн Мюнхен
Падерборн
1:4
Байер Леверкузен
Серия А
Милан
3:2
Удинезе
Болоня
1:1
Верона
Бреша
2:2
Каляри
Лече
1:1
Интер
Дженоа
1:3
Рома
Ювентус
21:45
Парма
Ла лига
Майорка
4:1
Валенсия
Бетис
3:0
Реал Сосиедад
Виляреал
1:2
Еспаньол
Атлетик Билбао
0:1
69'
Селта Виго
Барселона
22:00
Гранада
Купа на Франция
Роуен
1:4
Анже
Атлетико Марсилия
0:2
Рен
Дижон
5:0
Ним
Монпелие
5:0
Каен
Лориен
21:55
ПСЖ
Ередивизия
ВВВ Венло
1:1
ПСВ Айндховен
Аякс
2:1
Спарта Ротердам
Еммен
1:0
Хераклес
Адо Ден Хааг
2:0
Валвийк
Португалия Супер Лига
Пасош Ферейра
0:0
Жил Висенте
Фамаликао
0:1
70'
Маритимо
Рио Аве
22:00
Боависта
Чемпиъншип
Нотингам Форест
3:1
Лутън
Турция Супер Лига
Анталияспор
0:3
Гьозтепе
Галатасарай
2:1
Денизлиспор
Трабзонспор
6:0
Касъмпаша
Бешикташ
1:2
Сивасспор
Белгия Про Лига
Серкъл Брюж
1:2
Антверпен
Андерлехт
1:2
Брюж
Зулте Варегем
21:00
Генк
Гърция Суперлига
Ксанти
0:1
Панатинайкос
АЕК
3:0
Лариса
Атромитос
0:0
Волос
ПАОК
3:1
Астерас Триполис
Олимпиакос
4:1
67'
Арис Солун
Серия Б
Пескара
1:2
Салернитана
Специа
1:1
Читадела
Беневенто
22:00
Пиза
Испания Сегунда Дивизион
Елче
1:1
Алкоркон
Депортиво Ла Коруня
1:0
Кадис
Овиедо
0:1
87'
Уеска
Расинг Сантандер
1:0
89'
Лас Палмас
Екстремадура
21:30
Алмерия
Тенерифе
21:30
Хирона
Ерсте Холандия
Ден Бош
2:3
Гоу Ахед Ийгълс
Купа на Шотландия
Дънди Юнайтед
2:2
Хибърниън
Приятелски
Шафхаузен
6:1
ЙФ Ювентус
Унион Берлин
1:2
Санкт Гален
ЛКС Лодз
0:2
Астра Гюргево
Чиндия Търговище
0:0
ФК Сочи
Етър (Велико Търново)
2:1
Ротор Волгоград
Базел
0:2
Хамбургер
Динамо Киев
1:1
Легия Варшава
Раков Честочова
1:3
Урал
Израел Премиер Лига
Апоел Тел Авив
1:0
41'
Апоел Раанана
Австралия А лига
Уестърн Юнайтед
3:0
Сентръл Коуст
Уестърн Сидни Уондърърс
0:1
Пърт Глори
Испания Секунда Дивизион B група 2
Алавес Б
2:2
Бургос СФ
Туделано
1:1
Аренас де Гетхо
Валядолид II
2:0
Осасуна II
Баракалдо
0:1
Гихуело
Калаора
2:3
Атлетик Билбао II
Харо Депортиво
1:2
Логронес
Салмантино
0:3
СД Аморебиета
Културал Леонеса
0:0
Реал Юнион
Испания Секунда Дивизион B група 1
Мелиля
1:0
Селта Виго II
Интернасионал де Мадрид
0:2
Коруксо
Лас Розас
1:1
Хетафе Б
Пеня Депортива
3:1
Атлетико Мадрид II
Райо Махадаонда
0:1
УД Ибиса
Лангрео
2:0
Овиедо Б
Лас Палмас II
2:1
Атлетико Балеарес
Марино де Луанко
1:0
Реал Мадрид II
Понтеведра
0:0
Расинг Ферол
Сан Себастиан де лос Рейес
1:0
Спортинг Хихон II
Испания Секунда Дивизион B група 3
АЕ Прат
2:2
Ориуела
Еспаньол Б
2:2
Ебро
Химнастик
1:0
Барселона Б
Олот
1:1
Корнея
Ехеа
1:0
Лагостера
Ла Нусия
0:0
Лейда Еспортиу
Сабадел
1:0
Леванте Б
СФ Бадалона
0:0
Андора
Валенсия Местая
1:2
Кастельон
Испания Секунда Дивизион B група 4
Кадис Б
2:0
Йеклано Депортиво
Талавера
0:1
Рекреативо Уелва
УКАМ Мурсия
4:3
Линенсе
Вилярробледо
1:4
Марбея
Алхесирас
0:1
Реал Мурсия
Кордоба
1:1
Виляррубия
Мерида
0:0
Атлетико Санлукеньо
Сан Фернандо
2:3
Гранада II
Картахена
1:1
Дон Бенито
Севиля Б
0:0
29'
Бадахос
Турция 1.Лига
Истанбулспор АС
1:1
Ерзурум ББ
Кеджиоренгюджю
0:1
Ескишехирспор
Болуспор
0:2
Османлиспор
Бурсаспор
2:1
Фатих Карагюмрюк
Белгия Б
ОХ Льовен
1:3
Вестерло
Серия С Група Б
Губио
0:1
Арциняно Валчиампо
Падова
0:1
Модена
Зюдтирол
4:1
Римини
Виченца Виртус
1:0
Карпи
Равена
1:1
Фано
Серия С Група А
Перголетезе
0:3
Про Патрия
Ювентус U23
1:0
Арецо
Монца
1:1
Комо
Олбиа
1:1
Понтедера
Карарезе
3:1
Сиена
Леко
3:2
90+'
Новара
Серия С Група С
Бари
5:2
Риети
Бисчеглие
1:2
Реджина
Касертана
1:1
Виртус Франкавила
Катания
1:1
Потенца
Паганезе
0:0
Сикула Леонцио
Тернана
3:1
Ренде
Вибонезе
0:1
Кавезе
Катанзаро
1:2
Монополи
Терамо
1:0
Авелино
Шампионат Кариока
Вашко Да Гама
21:00
Бангу
Кипър
Аполон
отл
Етникос Ахнас
Омония
отл
Анортозис
Неа Саламис
отл
Еносис Неон Паралимни
Мексико Пример дивизион
Монтерей
2:2
Монаркас Морелия
Пачука
0:0
Чивас (Гуадалахара)
Клуб Америка
1:0
УАНЛ Тигрес
Толука
2:1
HT'
Некакса
Парагвай Примера
Керо Портено
2:1
Лукеньо
Турция 2.Лига - Бяла група
Амедспор
0:0
Зонгулдак Комюрспор
Гюмюшханеспор
1:3
1922 Коняспор
Бак Спор Кулюбю
2:3
Саръйер
Маниса Буюкшехир Беледийе
4:0
Хаджеттепе
Тарс Идман Юрду
3:0
Шанлъурфаспор
Йени Чорумспор
1:3
Инегюлспор
2.Лига - Червена група
Сивас Беледиеспор
2:0
ББ Бодрумспор
Анкара Демирспор
4:0
Караманмараспор
Кастамонуспор
1:0
Киршехир Беледийеспор
Сакаряспор
1:0
Елязъгспор
Ушакспор
2:0
Ергин Велимесе Спор
Португалия Лига 2 Хонра
Фарензе
0:0
Спортинг Ковиля
Академико Висеу
0:0
Шавеш
Каса Пиа
2:2
Варзим
КД Кова Пиедаде
3:1
Насионал Мадейра
Вилафранкуенсе
1:1
88'
Пенафиел
Южна Африка
Блумфонтейн Селтик
1:1
Чипа Юнайтед
Полокване Сити
1:1
Голдън Ероуз
Суперспорт Юнайтед
1:2
Мамелоди Съндаунс
Египет Примиер лига
Ал Мокавлун
0:1
67'
Ал Ахли
Алжир - Лига 1
Магра
1:1
Парадоу
Купа на Рейкявик
Филкир
5:3
86'
Фьолнир
КР Рейкявик
21:15
Тротур Рейкявик
Индия Супер Лига
Джамшедпур
3:2
Керала Бластърс
Купа Флорида
Атлетико Насионал
2:1
Коринтианс
Гърция 2 Лига
Аполон Лариса
2:0
А.Е. Караискакис
Паначаики
4:0
Керкира
Докса Драма
отл
Аполон Понтоу
Аполон Смирнис
0:0
П.А.Е Ханя
Каламата
0:2
Ники Волоу
Олимпиакос Волос
2:2
Трикала
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Санта Текла
2:2
Жокоро
Чалатенанго
0:0
Асуила
Сонсонате
0:2
Ел Венчедор
Исидро Метапан
1:3
Алианза
Муниципал Лимено
23:00
ФАС
Ювентуд Индепендиенте
23:15
11 Депортиво
Лига Насионал
Комуникасионес Гватемала
1:0
Кселаху
Кобан Империал
1:1
Мунисипал
Депортиво Михко
1:1
Санта Лусия
Антигуа
1:1
69'
Изтапа
Малакатеко
0:0
HT'
Гуастатоя
Купа на Чили
Универсидад де Чили
отл
Унион Еспаньола
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
ФК Гваделупа
отл
Сантос де Гуапилес
Картахинес
1:2
Депортиво Саприса
Мунисипал Гресия
22:00
Универсидад де Коста Рика
Жикирал Серкоба
23:00
ФК Лимон
Индия И-Лига
Мохун Баган
2:1
Ийст Бенгал
Чърчил Брадърс
1:2
ТРАУ
Хондурас Лига Насионал Апертура
Лобос УПНФМ
1:1
Хондурас Прогресо
Реал Еспаня
2:1
Олимпиа
Вида
0:0
Маратон
Реал де Минас
23:00
Платенсе