close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Градски портали
28.04/23:00
КР
Ел Танке Сис
0
Ривър Плейт
0
20.04/04:00
КР
Кукута
3
Университари
0
20.04/04:00
КР
Агилас Дорад
2
Америка де К
1
20.04/04:00
КР
Алебрихес Де
2
Леонес Негро
2
20.04/03:30
КР
Алианса Лима
0
Хуниор
2
20.04/03:30
КР
Емелек
0
Ривър Плейт
1
20.04/03:30
КР
Универсидад
0
Крузейро
0
20.04/02:00
КР
Депортиво Ка
2
Алианса Петр
1
20.04/01:15
КР
Витория
4
Интернасиона
3
20.04/01:15
КР
Расинг Клуб
4
Вашко Да Гам
0
20.04/01:15
КР
Сао Пауло
2
Атлетико ПР
2
20.04/00:30
КР
Антигуа
2
Сучитепекуез
3
20.04/00:00
КР
Кортулуа
1
Унион Магдал
1
19.04/23:30
КР
Депортиво Пе
1
Атлетико ФК
0
19.04/23:00
КР
Ерманос Колм
1
Яракайнос
1
19.04/23:00
КР
Универсидад
1
Сиудад Болив
0
19.04/22:30
КР
Бетис
1
Лас Палмас
0
19.04/22:30
КР
Титанес
0
Унион Атлети
0
19.04/22:30
КР
Яракуй
4
Петаре
0
19.04/22:30
КР
Леванте
1
Малага
0
МАЧОВЕ
ОТБОРИ
КОЛОНКИ
ПОТРЕБИТЕЛИ
ДИСКУСИИ
Вход


Аржентина - Примера Б Метрополитана
Бразилия Група Б
Венецуела - Примера Дивисион Апертура
Перу - Секунда Дивизион
Венецуела - Сегунда Дивисион Апертура
Исландия - Супер Купа
Купа на Босна и Херцеговина
Белгия Б - плейофи за оставане
Белгия А плейофи за Лига Европа
Еквадор - Първа дивизия
Купа на Кипър
Лига Насионал
А група
Б група
Северозападна "В" Футболна група
Висша лига
Копа Либертадорес
FA Cup
Торнеос де Веранос
Бундеслига
Серия А
Ла лига
Франция Лига 1
Португалия Супер Лига
Серия Б
Шотландия Висша Лига
Русия Премиер Лига
Приятелски
Купа на Германия
Купа на Испания
Купа на Холандия
Франция ФА купа
КОНКАКАФ Шампионска лига
Втора Бундеслига
Чемпиъншип
Английска Лига 1
Ередивизия
Турция Супер Лига
Швейцарска Супер Лига
Английска Лига 2
Австрия Бундеслига
Франция Лига 2
Испания Секунда Дивизион
Аржентина Премера
Купа на Русия
Бразилия Група А
Австрия 2 Erste Liga
Холандия - Eerste
Купа на Турция
Купа на Португалия
Английска национална конференция
Копа Судамерикана
Шампионска лига на Азия
Купа На Лига Япония
Гърция
Дания
Турция 1.Лига
Шотландия Първа Дивизия
Шотландия Втора дивизия
Шотландия Чемпиъншип
Чехия Лига 1
Полша Екстракласа
ЕЙРЕ Висша лига
САЩ Мейджър сокър лийг
Португалия Лига 2 Хонра
Купа на Гърция
Швеция 1-ва лига
Купа на Австрия
Купа на Бразилия
ЕЙРЕ 1-ва лига
Купа на Чехия
Белгия А плейофи за шампионска титла
Купа на Полша
Хърватска 1 HNL
Украйна Премиер лига
Япония Джей лига
Финландия Вайкаус лига
Румъния Лига 1
Сърбия Супер лига
Словакия Супер лига
Уелс Висша лига
Беларус
Дания Първа Дивизия
Швеция 2-ра лига
Швейцария Challenge League
Норвегия Eliteserien
Китай - Супер лига
Унгария 1
Купа на Румъния
Купа на ФА Унгария
Купа на Украйна
Купа на Сърбия
Купа на Словакия
Леумит Лига
Словения 1 Лига
Уругвай Примера дивисион
Мексико Пример дивизион
Израел Лигат Ал
Колумбия Примера А
Босна и Херцеговина
Сингапур S.League
Латвия Virsliga
Китай - Лига 1
Черна гора 1-ва лига
Естония Мастерлига
Австралия А лига
Северна Ирландия Премиершип
Турция 2.Лига - Бяла група
Турция 2.Лига - Червена група
Норвегия Лига 1
Македония Първа Лига
18.04 / 2:3
17:00/22.04
Регионална лига Бавария
Шампионска лига U19
Мексико Лига 2 Асценсо
Чехия Втора Лига
Сърбия Първа лига
Франция Национал
Мексико Лига 2 - плейофи
САЩ 2-ра лига USL
Регионална лига Североизток
Регионална лига Запад
Азербайджан Висша лига
Купа на Азербайджан
Серия С Група Б
Серия С Група А