Мобилно приложение:
.
А група
Септември Сф
1:3
Локомотив Пд
Ботев Враца
0:2
ЦСКА-София
Б група
ОФК Поморие
1:3
Монтана
Кариана Ерден
0:2
Локомотив ГО
Висша лига
Фулъм
1:1
Уотфорд
Бърнли
4:0
Борнемут
Кардиф
0:5
Манчестър Сити
Кристъл Палас
0:0
Нюкасъл
Лестър
3:1
Хъдърсфийлд
Ливърпул
3:0
Саутхямптън
Манчестър Юнайтед
1:1
Улвърхамптън
Брайтън
1:2
Тотнъм
Бундеслига
Хофенхайм
1:1
Борусия Дортмунд
Аугсбург
2:3
Вердер
Нюрнберг
2:0
Хановер 96
Херта Берлин
4:2
Борусия Мюнхенгладбах
Волфсбург
1:3
Фрайбург
Шалке 04
0:2
Байерн Мюнхен
Серия А
Парма
2:0
Каляри
Фиорентина
3:0
Спал 2013
Сампдория
0:1
Интер
Ла лига
Райо Валекано
1:5
Алавес
Селта Виго
3:3
Валядолид
Ейбар
1:0
Леганес
Хетафе
0:2
Атлетико Мадрид
Реал Мадрид
1:0
90'
Еспаньол
Франция Лига 1
Лил
2:1
Нант
Сент Етиен
2:1
Каен
Страсбург
3:1
Амиен
Анже
0:0
Тулуза
Монпелие
1:0
Ница
Реймс
0:0
Дижон
Чемпиъншип
Астън Вила
1:2
Шефилд Уензди
Дарби Каунти
3:1
Брентфорд
Ипсуич
0:0
Болтън
Лийдс
1:2
Бирмингам
Мидълзбро
0:0
Суонзи
Нотингам Форест
1:0
Родъръм
Рединг
3:0
Хъл Сити
Шефилд Юнайтед
3:2
Престън НЕ
Стоук Сити
2:3
Блякбърн
Уест Бромич Албиън
2:0
Милуол
Куинс Парк Рейнджърс
0:1
Норич
Английска Лига 1
Акрингтън
2:1
АФК Уимбълдън
Барнзли
отл
Бъртън
Блякпул
0:0
Лутън
Бристъл Роувърс
3:1
Ковънтри
Чарлтън
2:1
Плимут
Донкастър
2:1
Брадфорд
Джилингам
2:4
Питърбро
Оксфорд Юнайтед
1:2
Уолсол
Портсмут
2:2
Уикъмб
Скънторп
1:0
Шросбъри
Саутенд
1:0
Флийтууд Таун
Съндърланд
4:1
Рочдейл
Ередивизия
Фортуна Ситард
4:4
Вилем ІІ
Екселсиор
3:3
Хееренвеен
Венло
3:0
НАК Бреда
Витес
1:1
90+'
Адо Ден Хааг
Английска Лига 2
Бери
0:1
Карлайл
Кембридж
1:1
Мансфийлд
Крю Александра
0:1
Порт Вейл
Екзитър Сити
3:1
Челтнъм
Форест Грийн Роувърс
1:0
Кроули
Линкълн
2:1
Милтън Кийнс Донс
Моркамб
2:1
Макълсфийлд
Нортхямптън
0:0
Нотс Каунти
Олдъм
3:3
Колчестър
Стивънидж
1:0
Гримзби
Транмиър
0:1
Нюпорт
Йоувил
0:3
Суиндън
Шотландия Висша Лига
Абърдийн
1:0
Мъдъруел
Дънди
0:3
Хибърниън
Хамилтън
3:0
Сейнт Мирън
Хартс
0:0
Ливингстън
Русия Премиер Лига
Енисей Красноярск
1:2
Урал
Динамо Москва
0:1
Анжи
Арсенал Тула
2:2
Рубин Казан
Ахмат Грозни
1:1
Оренбург
Ростов
0:0
Уфа
САЩ Мейджър сокър лийг
Лос Анджелис
0:0
40'
Сан Хосе
Втора Бундеслига
Арминия Билефелд
1:1
Унион Берлин
Динамо Дрезден
4:1
Дармщадт
Холщайн Кил
2:2
Бохум ФК
Турция Супер Лига
Йени Малатияспор
1:0
Ризеспор
Кайзериспор
0:2
Коняспор
Трабзонспор
1:2
Гьозтепе
Швейцарска Супер Лига
ФК Тюн
4:1
Сион
Грасхопърс
3:1
Ксамакс
Белгия A
Ваасланд-Беверен
1:1
Шарльороа
Юпен
1:2
Остенде
Локерен
0:0
Мускрон-Перувелц
Ст.Трюден
2:0
Антверпен
Гърция
Астерас Триполис
2:0
Аполон Смирнис
Атромитос
2:0
Лариса
Пас Янина
1:0
Арис Солун
Португалия Супер Лига
Санта Клара
1:3
Рио Аве
Маритимо
0:0
Белененсес
Витория Сетубал
0:1
32'
Порто
Серия Б
Карпи
1:1
Бреша
Кротоне
1:2
Верона
Лече
2:1
Венеция
Палермо
4:1
Перуджа
Пескара
1:0
Фоджа
Специа
1:0
Читадела
Козенца
1:1
Ливорно
Австрия Бундеслига
Алтах
0:1
Волфсбергер
Санкт Пьолтен
3:0
Хартберг
Щурм Грац
1:2
Матерсбург
Франция Лига 2
ФК Париж
2:1
Метц
Украйна Премиер лига
Мариупол
1:0
ФК Олександрия
ФК Лвов
1:1
Карпати
Арсенал Киев
1:3
Олимпик Донецк
Дания
Рандерс
2:0
Вендсисел Хьоринг
Аржентина Премера
Сан Лоренцо
3:2
Патронато Парана
Колон Санта Фе
3:1
Годой Круз
Нюелс Олд Бойс
2:0
Ланус
Талерес де Кордоба
1:1
Велез Сарсфийлд
Дефенса и Хустисия
23:45
Естудиантес
Серия А
Сао Пауло
1:0
77'
Америка Минейро
Полша Екстракласа
Краковия
3:1
Висла Плоцк
Лехия Гданск
3:3
Заглебие Любин
Медж Легница
1:4
Легия Варшава
Африка - Шампионска лига
Ал Ахли
3:0
77'
Хороя
Китай - Супер лига
Далиен Аербин
2:1
Шанхай Шънхуа
Гуйчжоу Чжичен Торо
3:2
Пекин Гуоан
Хъбей Чайна Форчън
2:0
Тяндзин Цюендзиен
Хенан Джануе
1:4
Шандонг Лунeнг
Цзянсу Сайнти
2:3
Гуанджоу Евъргранде
Шанхай СИПГ
3:1
Чанчун Ятай
Купа на Шотландия
Едуспорт Академи
3:1
Бъки Тисъл
Ротхес
4:0
Clachnacuddin
Стратспай Тисъл
0:2
Колдстрим
Уайтхил Уелфеър
1:0
Единбург юниверсити
Уик Академи
1:2
Окинлек Талбот
ФК Гретна
3:2
Вале оф Лейтен
Линлитгоу Роуз
3:0
Форт Уилям
Найрн Каунти
1:3
Бейт Джуниърс
Английска национална конференц
Ийстлий
1:0
Дагенам и Редбридж
Алдършот
2:0
Доувър Атлетик
Барнет
1:1
АФК Файлд
Бароу
2:0
Мейдънхед Юнайтед
Брейнтрий
0:1
Мейдстоун Юнайтед
Честърфийлд
0:3
Гейтсхед
Халифакс
1:2
Хартлипул
Харогейт Таун
0:3
Лейтън
Солихъл Муурс
5:0
Бромли
Сътън Юнайтед
3:0
Рексъм
Ебсфлийт Юнайтед
1:1
ФК Хавант анд Уотърлувил
Салфорд Сити
3:1
Боръм Ууд
Германия Трета Лига
Карл Цайс Йена
3:3
Кайзерслаутерн
Вюрцбургер Кикерс
1:1
Айнтрахт Брауншвайг
Фортуна Кьолн
1:1
ШФ Лоте
Карлсруе
2:0
Юрдинген 05
Зоненхоф Гросашпах
0:0
Ханза Рощок
Mепен
3:3
Унтерхакинг
Мюнхен 1860
1:2
Вехен
Шотландия Първа Дивизия
Еърдриониънс
1:1
Дъмбартън
Форфар Атлетик
1:1
Бречин Сити
Рейт Роувърс
1:1
Монтроуз
Стенхаусмюър
1:2
Арброут
Странрар
0:2
Ийст Файв
Шотландия Втора дивизия
Клайд
4:1
Елгин Сити
Каудънбийт
1:1
Албион Ровьрс
Питърхед
1:0
Берик Рейнджърс
Куйнс Парк
0:2
Единбург сити
Стърлинг Албиън
1:2
Анан Атлетик
Шотландия Чемпиъншип
Алоа Атлетик
0:2
Еър Юнайтед
Фолкърк
0:2
Дънди Юнайтед
Грийнок Мортън
1:1
Дънфърмлин
Партик Тисъл
3:2
Куин оф Саут
Рос Каунти
0:0
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
Испания Секунда Дивизион
Осасуна
1:0
Спортинг Хихон
Райо Махадаонда
1:4
Екстремадура
Сарагоса
0:2
Луго
Кордоба
1:1
Тенерифе
Чехия Лига 1
Сигма Оломуц
1:0
Дукла Прага
Карвина
4:1
Прибрам
Млада Болеслав
5:1
Словачко
Опава
2:0
Теплице
Спарта Прага
4:1
Слован Либерец
Финландия Вайкаус лига
ПС Кеми Кингс
0:2
ВПС Вааса
Илвес
1:0
Интер Турку
Купс
1:1
Хонка
ЕЙРЕ Висша лига
Дери Сити
0:1
Шамрок
Сейнт Патрикс
1:3
Бохемианс
Португалия Лига 2 Хонра
Оливейренсе
1:1
Порто Б
Арука
0:2
Брага Б
Пенафиел
0:0
КД Кова Пиедаде
Бенфика Б
1:0
Варзим
Швеция 1-ва лига
Елфсборг
1:0
Йоребро
Сириус
0:1
Йостерсундс
Трелеборг
0:3
Юргорден
Далкурд
0:2
ИФК Норкьопинг
ЕЙРЕ 1-ва лига
Коб Рамблърс
0:2
Дроида
Фин Харпс
7:1
89'
Кебинтили
Лонгфорд Таун
2:2
90+'
ЮК Дъблин
Шелбърн
3:0
90'
Гелуей Юнайтед
Регионална лига Бавария
Швайнфурт
1:1
Гройтер Фюрт II
Байройт
3:0
ФК Нюрнберг II
Гархинг
2:2
Шалдинг Хайнинг
Виктория Ашафенбург
3:1
Илертисен
Бухбах
1:1
Инглощад II
Регионална лига Север
Вольфсбург II
0:0
ВФБ Олденбург
Любек
5:2
Германия Егещорф
Рееден
2:1
Хановер 96 II
Регионална лига Североизток
Оберлаушиц Нойгерсдорф
1:1
БабелсБерг 03
Алтглиеничке
0:2
Берлинер
Виктория Берлин
0:1
Бишофсвердаер
Локомотиве Лайпциг
0:1
Германия Халберщад
Регионална лига Югозапад
Айнтрахт Щадталендорф
1:3
Кикерс Офенбах
Сарбрюкен
4:1
Ворматия Вормс
ФСВ Франкфурт
1:1
Елверсберг
Фрайбург II
1:2
ФК 08 Хомбург
Стайнбах
1:0
Пирмазенс
Валдхоф Манхайм
2:1
Балинген
Регионална лига Запад
Родингхаузен
1:1
Ватеншайд
Вуперталер
1:1
Виктория Кьолн
Каан-Мариенборн
0:2
Борусия Дортмунд II
Липщат
1:1
СЦ Верл
Аржентина - Примера Б Насионал
Институто Кордоба
4:3
Дефенсорес де Белграно
Индепендиенте Ривадивияч
23:00
Платенсе
Чакарита Хуниорс
0:0
30'
Вила Далмин
Аржентина - Примера Б Метрополитана
Акасусо
0:0
Депортиво Риестра
Ол Бойс
1:1
Колегиалес
Фландрия
0:0
Депортиво Еспаньол
Сакачиспас
0:2
Дефенсорес Унидос
Испания Секунда Дивизион B група 2
Реал Юнион
2:2
Овиедо Б
Дуранго
1:2
Изара
Атлетик Билбао II
3:0
Герника
Испания Секунда Дивизион B група 3
Конкенсе
0:3
Барселона Б
Ехеа
0:2
Виляреал Б
Испания Секунда Дивизион B група 4
Севиля Б
0:0
Талавера
Серия Б
Гояс
2:2
Понте Прета
КРБ
1:1
Коритиба
Сао Бенто
0:0
Боа
Форталеса
2:0
Вила Нова
Гремио Еспортиво Бразил
0:2
45+'
Оесте
Пайсанду
1:1
HT'
Крисиума
Хърватска 1 HNL
Осиек
0:1
ХНК Горица
Локомотива Загреб
2:0
Риека
Турция 1.Лига
Хатайспор
1:0
Истанбулспор АС
Юмраниеспор
0:2
Генчлербирлиги
Аданаспор
1:2
Болуспор
Елязъгспор
4:0
Карабюкспор
Белгия Б
Беершот Вилрик
1:3
КВСК Юнайтед Ломел
ОХ Льовен
0:2
Рьозеларе
Япония Джей лига
Кашива Рейсол
1:1
Саган Тосу
Джубило Ивата
1:2
Йокохама Маринос
В-Варен Нагасаки
1:0
Вегалта Сендай
Кавасаки Фронтале
3:1
Нагоя Грампус
Санфрече Хирошима
1:1
Токио
Шонан Белмар
1:1
Серезо Осака
Румъния Лига 1
Херманщат
0:1
Клуж
Ботошани
0:2
Конкордия Рейнджърс
Университатя Крайова
2:0
Виторул
Сърбия Супер лига
Напредак Крушевац
3:0
Динамо Вране
Земун
2:2
Бачка Паланка
Младост Лучани
1:0
Пролетер Нови Сад
Рад Белград
1:0
Мачва Шабац
Радник Сурдулица
1:2
Раднички Ниш
Войводина
3:0
Вождовац
Словакия Супер лига
Нитра
2:1
Земплин Михаловце
Тренчин
1:0
Злате Моравце
Ружомберок
3:0
Подбрезова
Жилина
5:0
Сеница
Слован Братислава
2:1
Серед
Уелс Висша лига
Бари Таун
2:1
Цефн Друидс
Кармартън
2:2
Абъристуит Таун
Нютаун
2:1
Кардиф Метрополитън
Карнарвън
3:0
АФК Ланели
Ландидно
0:4
ГАП Конас Кий
Беларус
Ислоч
1:0
Шахтьор Солигорск
Слуцк
0:1
ФК Минск
Витебск
0:1
Динамо Брест
Торпедо Белаз Жодино
1:0
Гомел
Швеция 2-ра лига
Дегерфорш
1:1
ГАИС Гьотеборг
Норвегия Eliteserien
Одс БК
3:2
Волеренга
Финландия 2-ра лига (Ykkonen)
Клуби 04
1:3
АС Оулу
Кажани
0:1
Яро
Серия С Група Б
Римини
2:1
90+'
Триестина
Серия С Група А
Пиаченца
2:0
Понтедера
Серия С Група С
Кавезе
1:0
Виртус Франкавила
Реджина
1:0
Бисчеглие
Сикула Леонцио
3:0
Матера
Вибонезе
0:2
Трапани
Юве Стабия
отл
Витербесе
Потенца
0:0
Монополи
Риети
2:1
Касертана
Кипър
Еносис Неон Паралимни
2:0
Ермис Арадипоу
Пафос
0:2
АЕЛ Лимасол
Словения 1 Лига
Хит Горица
1:0
Кършко
Марибор
2:2
Домжале
Уругвай Примера дивисион
Атенас
0:0
78'
Данубио
Ливърпул Монтевидео
0:1
73'
Насионал Монтевидео
Мексико Пример дивизион
Монаркас Морелия
0:0
УНАМ Пумас
Пуебла
2:3
Клуб Америка
Израел Лигат Ал
Апоел Тел Авив
0:0
Апоел Кайрат Шмона
Апоел Раанана
1:1
Ашдод
Макаби Хайфа
1:2
Макаби Петах Тиква
Макаби Нетания
1:2
Макаби Тел Авив
Колумбия Примера А
Атлетико Букараманга
2:1
Хагуарес де Кордоба
Чико
1:1
Патриотас
Хуниор
1:0
18'
Ла Екуидад
Чили Примера дивизион
Темуко
0:4
Хуачипато
Палестино
1:1
Унион Еспаньола
Аудакс Италиано
3:1
Депортес Икике
Унион Ла Калера
23:30
Евертън Чили
Премиер Лига
Крупа
1:4
ФК Сараево
Радник Биелина
0:1
Жрински Мостар
Слобода
2:0
ГОСК Габела
Сингапур S.League
Гейланг Юнайтед
2:2
Йънг Лайънс
ДПММ
2:1
Тампинес Роувърс
Китай - Лига 1 (2-ра)
Хангжу Грийнтаун
1:4
Циндао Хуанхай
Парагвай Примера
Хенерал Диас
1:0
Сол де Америка
Лукеньо
0:3
Клуб Гуарани
Черна гора 1-ва лига
Рудар Плевля
0:0
Искра Даниловград
Ловцен Четине
0:2
Зета
Петровац
1:2
ОФК Титоград Подгорица
Исландия 2-ра лига
Фрам
1:2
Викингур Олафсвик
ИР Рейкявик
2:3
Магни
Жардвик
2:1
Селфос
Тор Акурейри
3:1
Лейкнир Рейкявик
Хаукар
2:0
ХК Копавогсвюлар
ИА Акранес
1:1
Тротур Рейкявик
Естония Мастерлига
Куресааре
0:5
ФСИ Левадия Талин
Вилянди Тулевик
3:2
Таммека Тарту
Пайде
2:5
Транс Нарва
Флора Талин
3:0
Пярну Вапрус
Южна Африка
Барока
1:2
Орландо Пайретс
Голдън Ероуз
0:0
Чипа Юнайтед
Кайзер Чифс
2:0
АмаЗулу
Фрий Стейт Старс
1:0
Хайлендс Парк
Северна Ирландия Премиершип
Клифтонвил
3:2
Балимена Юнайтед
Колерейн
0:0
Линфийлд
Дънганън Суифтс
0:0
Ардс
Гленавон
3:2
Крусейдърс
Гленторан
2:1
Инститют
Франция Национал
Бург Перона
0:1
Чамбли
Турция 2.Лига - Бяла група
Амедспор
1:0
Хаджеттепе
Газиантепспор
0:1
ББ Бодрумспор
Гюмюшханеспор
3:3
Саръйер
Анкара Демирспор
1:2
Байрампаша
Еюпспор
0:2
Самсунспор
Инегюлспор
0:2
Кастамонуспор
Санчактепе Беледиеспор
2:0
Кеджиоренгюджю
Манисаспор
2:3
Нигде Беледиеспор
Сакаряспор
0:2
Ушакспор
2.Лига - Червена група
Сивас Беледиеспор
2:0
Анадолу Селчукспор
Бугсаспор
0:1
Пендикспор
Зонгулдак Комюрспор
0:1
Шанлъурфаспор
Етимесгут Беледиеспор
1:0
Маниса Буюкшехир Беледийе
Киркларелиспор
3:1
Бандърмаспор
Тузласпор
2:0
Токатспор
Менемен Беледиеспор
2:2
Тарс Идман Юрду
Фетхиеспор
0:4
Дарича Генчлербирлиги
Караманмараспор
0:1
Фатих Карагюмрюк
Индонезия Лига 1
Персипура Джаяпура
1:0
Арема
Мадура Юнайтед
1:2
Пусамания Борнео
Бхаянгкара
2:2
Барито Путера
Персебая Сурабая
4:1
Митра Кукар
Втора Лига
Баник Соколов
3:0
Простейов
Пардубице
1:1
Збройовка Бърно
Мексико Лига 2 Асценсо
Потрос УАЕМ
1:1
Селая
Атланте
2:1
Тампико Мадеро
Корекаминос
0:1
Венадос Мерида
Симаронес де Сонора
1:1
Атлетико Сан Луис
Висша Лига
Сабаил
0:0
Сабах
Зира
1:2
Нефтчи Баку
Австрия 2 Erste Liga
Аустрия Лустенау
1:3
Лафниц
Египет Примиер лига
Петроджет
1:2
ФК Ел Гуна
ФК Ел Гуна
16:30
Петроджет
Исмаили
1:3
Смоуха
Македония Първа Лига
Работнички
0:2
Вардар
Алжир - Лига 1
Хюсеин Дей
0:0
Бел Абес
Тадженант
1:0
Саоура
Мс Оран
4:3
МК Алжир
Алжир - Лига 2
МК Сайда
1:0
Амал Бу Саада
Швейцария Challenge League
Шафхаузен
1:1
Сервет
Вил
2:1
Раперсвил Йона
Криенс
1:1
Киасо
Сърбия Първа лига
Телеоптик
2:1
Жарково
Бежания
2:0
Будучност Добановци
Нови Пазар
0:1
Синделич Белград
Слобода Ужице
0:2
Металац
Борац Чачак
1:1
Явор
Еквадор - Първа дивизия
Ел Насионал
1:2
Макара
САЩ 2-ра лига USL
Атланта Юнайтед 2
1:6
Каролина РХ
Бетлехем Стийл
3:0
73'
Торонто 2
Примера Дивисион - Клаусура
Карабобо
0:0
35'
Арагуа
Перу - Примера Дивизион Класура
Спорт Уанкайо
1:1
УТК Кахамарка
Депортиво Бинасионал
0:4
Мелгар
Аякучо
0:0
5'
Академия Кантолао
Молдова
Динамо-Ауто
1:0
Милсами
Сперанца Ниспорени
4:1
Сфинтул Георге
Шериф
5:2
Заря Балти
Зимбру
0:0
Петрокуб
Украйна Първа Лига
Кобра Харков
18:00
Днипро-1
Колос Коваливка
0:0
Металист Харков
Казахстан Премиер лийг
Кайсар
2:1
ФК Шахтьор Караганда
Жетису Ткорган
1:0
Кайрат
Атърау
3:2
Кизил-Жар
Ордабаси
0:2
Иртиш
Актобе
3:1
Тобол
Полша 1 Лига
Варта Познан
0:2
Раков Честочова
Гарбарния Краков
1:2
Хойничанка Хойнице
Битовия Битов
1:1
Вигри Сувалки
ЛСК Лодз
0:0
Тихи
Термалица Нечеча
1:2
Хробри Глогов
Стомил Олщин
2:1
Одра Ополе
Стал Мелец
0:0
ГКП Ястшембе
Литва А Лига
Стумбрас
0:0
Кауно Жалгирис
Сегунда Дивисион - Клаусура
Ерманос Колманарес
22:00
Атлетико Ел Вигия
Лала ФК
22:00
Петаре
Маргарита
22:00
Гран Валенсия
Универсидад Сентрал де Венецуела
22:00
Чико де Гуаяна
Титанес
22:30
Реал Фронтеро
Унион Атлетико Фалкон
22:30
Депортиво дел Сулия
Яракуй
22:30
Петролеро де Ансоатеги
Примера Б
Сантяго Морнинг
0:1
76'
Сан Маркос де Арика
Премиер Лига 2 Дивизия 1
Манчестър Сити U23
3:2
Дарби Каунти U23
Уест Хем U23
1:2
Челси U23
Суонзи U23
1:1
Блекбърн U23
Югоизточна В Футболна група
Сокол Марково
1:1
Атлетик (Куклен)
Приложението "Мачовете по ТВ" съдържа информация за коефициенти. Призоваваме ви към отговорно и разумно залагане.